Sanayi ve Firma Rehberi Demir


 

TRABZON Demir
TRABZON Arama Sonuçları (14)

Yapısun İnşaat 2011-01-01 00:00:00
yapısun inşaat kuruluşu trabzon ilinde demirdöküm uludag insaat yesil insaat www yapi kredi ronesans insaat inşaat firmaları inşaat malzemeleri ve inşaat makineleri sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


boru sanayi boru sanayi adana demir spor adana demir iskenderun demir çelik inşaat demiri demir yolu ahmet demir demir fiyatları ereğli demir çelik mustafa demir seda demir


isıtma soğutma havalandırma isıtma soğutma havalandırma soğuk depo buzhane buzdolabı mekanik tesisat klima tesisat soğutucu soğuk muhafaza doğalgaz klima sistemleri


karadeniz kereste ve biçki atölyesi kuruluşu trabzon ilinde kereste üreticileri agaç evler agaç kesme taht kurmuşsun kalbime mp3 tahta sedir ahşap ev kereste üreticileri sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


haşere ve zararlıların insan gıda ve çevre sağlığını tehdit ettiği tüm bölgelerde haşere ve zararlıların denetimi engellenmesi ve kontrol altına alınmasına yönelik istanbul da kurulmuş olup karadeniz bölgesine trabzon şubemizden hizmet vermekte


Doğuş Isı 2007-01-01 00:00:00
doğuş ısı kuruluşu trabzon ilinde kombiler ocaklar ve isıtıcılar eca isıtma soğutma sogutma makinası merkezi ısıtma kombiler ocaklar ve ısıtıcılar sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


hitaş hacısalihoğlu inşaat kuruluşu trabzon ilinde buderus bosch daikin dreizler elco goodman highlife itm maxitrol reflex inşaat sektörü seramik seha yapi proje seha yapi inşaat firmaları inşaat malzemeleri ve inşaat makineleri sektörle


Başaran Hurdacılık 2006-01-01 00:00:00
başaran hurdacılık kuruluşu trabzon ilinde demir çelik ve metal hurda celik jant celik kapı boruları l profil demir çelik ve metal hurda sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


Sürmene Bıçak Sanayi 2006-01-01 00:00:00
sürmene bıçak sanayi kuruluşu trabzon ilinde hırdavatçılar ve nalburiye demir bükey demir oksit makina makina otomasyon hırdavatçılar ve nalburiye sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


Güneyler Demir Çelik 2003-01-01 00:00:00
güneyler demir çelik kuruluşu trabzon ilinde demir çelik ve metal hurda yavuz demir demir demirkan zaferlerim manyetik tambur mıknatıs mıknatıs demir çelik ve metal hurda sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


Sezgin Makina 2003-01-01 00:00:00
sezgin makina kuruluşu trabzon ilinde netmak kare profil sac profil elektrostatik toz boya.metal boyama.demir fosfatlama hırdavatçılar ve nalburiye sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


başkaya ticaret trabzon araklı kuruluşu trabzon ilinde sıhhi tesisatçılar inşaat aş inşaat peyzaj alçıpan dekore et dekor dekorasyon dekor dekorasyon sıhhi tesisatçılar sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


Kardeş Mermer 2001-01-01 00:00:00
kardeş mermer kuruluşu trabzon ilinde mermer ve granit demir madenleri maden suyunun faydaları bakır maden itü maden hacettepe maden bakır maden mermer ve granit sektörlerde faaliyet yürütmektedir.


Aydınlar Demir 2001-01-01 00:00:00
aydınlar demir kuruluşu trabzon ilinde demir çelik ve metal hurda profil nedir profil fiyatı boruları elektrik boru karabuk demir celik demir çelik ve metal hurda sektörlerde faaliyet yürütmektedir.Şehirler


 

Kategoriler :

Son Makaleler :

Son Haberler

Son İlanlar

Son Ürünler