Sanayi ve Firma Rehberi Hata
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.san.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.san.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.san.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ...Son Eklenen 25 Firma

en uygun düğün mekanları düğün salonları nişan mekanları kır düğünü ve tekne düğünü seçeneklerini sizler İçin hangi düğün sitemizde bir araya getirdik..

cme çadır branda fuar çadırı iftar çadırı yarasa tente kiralık çadır satılık çadır şeffaf branda inşaat ve gemi brandası .

sanatsal organİzasyon İŞlerİ
sektor: otel
kategori: doğa turizmi
kuruluş tarihi: 31 mart 2010 Çarşamba
yetkili ve ortak: ÇİĞdemkÖklÜmehmetmersİn kÜltÜr mahallesİ sokak kÖklÜ apt akdenİz mersİn - -.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: mimarlık- dekorasyon
kuruluş tarihi: 08 nisan 2010 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

İnşaat işleri
sektor: alışveriş
kategori: İnşaat-yapı malzemeleri
kuruluş tarihi: 25 kasım 2011 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

içkisiz lokanta yiyecek ve içecek sunumu işleri
sektor: restoran
kategori: fransız restaurant
kuruluş tarihi: 28 kasım 2011 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

her nevi matbaacılık hizmetlerinde bulunmak ve müşavirlik yapmak yayıncılık dağıtımcılık mücellit işleri her türlü basılmış eserlerin toptan perakende alım satımı ithal ve ihracı pazarlamacılığını yapmak kağıt .

deri Ürünler.

her nevi gıda temizlik ürünleri ve tütün mamülleri perakende satışı işleri
sektor: cafe
kategori: pastane
kuruluş tarihi: 19 ocak 2012 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

İlgili mercilerden izin almak şartı ile yurtiçinde ve yurtdışında insan ve payvan sağlığına ve estetiğine yönelik olarak her türlü sağlık ve bitkisel ürünün imalatı ve imal edilen her türlü sağlık ve bitkisel ürünün toptan ve perakende al.

herv türlü halkla ilişkiler tanıtım ve basınla ilgili hizmetler ve danışmanlık hizmeti vermek.ve beşiktaş 22. noterliğince 10 8 2011 tarih 5002 sayı ile düzenlenen tescil talepnamesinde yazılı olan diğer işler
sektor: eğ.

endÜstrİyel mutfak isitma soĞutma sİstemlerİ Üretmek almak satmak İthal ve İhraÇ etmek.sihhİ tesİsat malzemelerİ kalorİfer tesİsat malzemelerİ cİhazlar elekrİk ve elektronİk hirdavat malzemelerİ alim sa.

her türlü gıda maddelerini gıda katkılarını ve gıda ile ilgili yardımcı maddelerden doğal ve kimyevi olan yardımcı maddelerini nevi sıcak soğuk dondurulmuş kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin ve insan.

gemtaelektrik yahoo com elektrik elektrik elektrikli su motorları elektrikli su motoru elektrikli su pompası elektrikli su isıtıcı elektrikli su isıt.

arabalar - yeni.

ulusal ve uluslar arası kara hava deniz taşımacılığı yapan yerli ve yabancı tüzel kişi ve firmaların yolcu biletlerini satmak ve sattırmak.bilet satış yerleri açmak. her türlü turizm ve taşımacılık ihalelerine girmek ve 20.11.2007.

belediye binaları.

otomotİv otomotiv sanayi bilet araba motolet oto kaporta.

oteller.

orman Ürünleri.

gözlükçüler ve kontakt lensler.

otobüs firmaları.

arabalar - 2.el.

haşere İlaçlama ve böcek zehirleri.

hİdrolİk malzemeler makina sanayi açma sarma metrajlama ağaç işleme ambalaj asansör fabrika malzemeleri.

 
Sektörler :

Yeni Firmalar